logo
Club Crisol Internacional
Asociación de Jubilados y Pensionistas de Orihuela Costa
Miembro de U.D.P.
logo
Club Crisol Internacional
Asociación de Jubilados y Pensionistas de Orihuela Costa
Centro Cívico “Alameda del Mar”
C/ Santa Alodia, 1 - 03189 Orihuela Costa
WEEKPROGRAMMA
Maandag
09:30 h - 10:45 h Line Dance (Liesbeth, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
10:00 h - 11:00 h Tai Chi (Liu, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
11:15 h - 13:00 h Spaans voor beginners (Camillo, Multifunctionele ruimte - 1e verdieping)
11:45 h - 12:30 h Gymles (María Jesús, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
15:45 h - 17:15 h Yoga (Lara, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
16:00 h - 17:15 h Tango-Practica (Hartmut / Renate, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
 
Dinsdag
10:00 h Nordic Walking. Samenkomst: Kanaal Villamartín nabij winkelcentrum Los Dolces.
10:00 h - 11:00 h Tai Chi (Lester, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
10:00 h - 11:15 h Spaans voor beginners (Anja, Zaal 3 - 1e verdieping)
10:00 h - 11:30 h Informatica (Camillo, Zaal 1 - 1e verdieping)
11:30 h - 12:30 h Tai Chi (Lester, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
11:30 h - 12:45 h Spaans voor beginners (Anja, Zaal 3 - 1e verdieping)
12:30 h - 13:30 h Zelfverdediging (Lester, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
15:00 h Pétanque CRISOL (Vicente)
15:00 h - 17:00 h Handwerk (Roswitha , Zaal 2 - 1e verdieping)
15:30 h - 17:00 h Yoga (Maribel, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
 
Woensdag
10:00 h - 11:00 h Tai Chi (Liu, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
10:00 h - 11:00 h Russisch voor beginners (Ludmila, Zaal 1 - 1e verdieping)
11:00 h - 12:00 h Tai Chi (Lester, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
11:30 h - 13:00 h Theater (María Jesús, Speelzaal - 1e verdieping )
12:00 h - 13:00 h Spaans voor beginners niveau 1 (Lola, Zaal 3 - 1e verdieping)
15:30 h - 17:00 h Spaanse liedjes zingen (Anja / Pilar, Speelzaal - 1e verdieping )
15:45 h - 17:15 h Yoga (Lara, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
 
Donderdag
10:00 h - 11:00 h Tai Chi (Liu, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
10:00 h - 11:30 h Informatica voor beginners (Camillo, Zaal 1 - 1e verdieping)
11:00 h - 12:00 h Dans "Latinos" (Ana, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
11:45 h - 12:30 h Pilates (María Jesús, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
15:00 h Pétanque CRISOL (Vicente)
15:00 h - 16:00 h Schilderen (Mila —> 16/01/2020, Zaal 2 - 1e verdieping)
15:30 h - 17:00 h Yoga (Maribel, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
 
Vrijdag
10:00 h Nordic Walking. Samenkomst: Kanaal Villamartin nabij winkelcentrum Los Dolces
10:00 h - 11:00 h Tango voor beginners (Hartmut / Renate, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
10:00 h - 11:30 h Spaanse conversatie (Camillo, Multifunctionele ruimte - 1e verdieping)
10:00 h - 11:00 h Tai Chi voor gevorderden (Liu, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
11:00 h - 12:00 h Tango voor gevorderden (Harmut / Renate, Multifunctionele ruimte - Begane grond)
10:45 h - 11:45 h Russisch voor beginners (Tatiana, Zaal 3 - 1e verdieping)
12:00 h - 13:00 h Spaans voor gevorderden niveau 3 (Lola, Zaal 3 - 1e verdieping)
12:00 h - 13:00 h Coro Crisol
12:00 h - 13:30 h Spaanse dans: Sevillanas (María, Fysiek onderhoud - 1e verdieping)
15:00 h - 17:30 h Schilderen - Oleo (Rita, Zaal 2 - 1e verdieping)

Asociación Crisol Internacional